oc dla fryzjera

Ubezpieczenie OC Zakładu Fryzjerskiego Kielce

Zabezpiecz swój majątek od wielu zdarzeń losowych: od pożaru i kradzieży.
– budynek i lokal, (salon fryzjerski)
– wyposażenie (maszyny i urządzenia)
– towary,
– środki obrotowe,
– gotówka,
– mienie powierzone,
– nakłady inwestycyjne,
– kradzież w włamaniem,
– przepięcia,

Ubezpieczenie OC odpowiedzialności cywilnej dla zakładu fryzjerskiego lub salonu kosmetycznego podlega obowiązkowi. Na każdej polisie OC powinna być również klauzura odpowiedzialności za ryzyko przeniesienia chorób zakaźnych takich jak wirusa HIV i wirusowe zapalenie wątroby WZW wymienionych w ustawie.

Zapraszamy do naszego bura w Kielcach gdzie przygotujemy atrakcyjną ofertę na ubezpieczenie zakładu fryzjerskiego wraz z wyposażeniem i dodatkowymi ważnymi opcjami jak zakażenie wirusem HIV i wątroby WZW.

Nasze biuro mieści się w Kielcach,
ul. Warszawska 161,
tel. 500 213 595

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false”]

Zobacz gdzie mieści się nasze biuro: Mapa >>

W swojej ofercie mamy kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych oferujący OC zawodowe dla zakładów fryzjerskich PZU, Generali, InterRisk, Link4, AXA, Warta, Compensa, Ergo Hestia. Każda z wymienionych firm oferuje obowiązkowy zakres wraz rozszerzeniem o dodatkowe opcje i klauzury które mogą być pomocne w zabezpieczeniu swojego majątku.

Ubezpieczenie OC dla Fryzjerów jeśli prowadzisz własny biznes warto pomyśleć aby ubezpieczyć siebie od błędu który może powstać w każdej sytuacji związanej z pracą zawodową.

OC zawodowe dla fryzjera lub fryzjerki jest już koniecznością aby prowadzić własny salon lub zakład. Brak takiej polisy wiąże się z dużym ryzykiem w przypadku wyrządzenia szkody drugiej osobie, w trakcie wykonywania pracy zawodowej.

Odpowiedzialność Cywilna także z tytułu przeniesienia chorób i zakażenia wirusem HIV i wątroby WZW. W takich okolicznościach posiadana polisa może uchronić prowadzony biznes przez bankructwem i sprawami w sondach w przypadku domagania się roszczenia przez pokrzywdzonego.

Ubezpieczenie OC dla Zakładów Fryzjerskich w Kielcach ale również w innych miastach działa tak samo. Różnica polega na rozszerzeniu podstawowego zakresu (obowiązkowego) o inne opcje które mogą być potrzebne do prowadzenia takiej działalności.

Zobacz inne ubezpieczenia OC:
Salon kosmetyczny,
Solarium,
Klub Fitnes,
Spa,
Siłownia.

logo

Podobne Wiadomości: