nnw grupowe wypadkowe

Ubezpieczenia Grupowe Kielce

Grupowe ubezpieczenia na życie w pracy dla zatrudnionych pracowników cechują się tym że wszyscy pracownicy mają taką samą polisę za jednakową składkę. Przy dużych grupach pracowniczych zakres i składka za ubezpieczenie może być zróżnicowana. Ubezpieczenie w pracy może być zawarte już od dwóch osób przy prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej. Przy prowadzeniu innej formy działalności grupa początkowa może mieć większą ilosć osób. W Kieleckich zakładach pracy w których nie ma grupowego ubezpieczenia na życie polecane są ubezpieczenia NNW indywidualne z wysoką ochroną. Takie rozwiązania w firmie cechują się dodatkowymi korzyściami dla pracownika i jego rodziny:
– wysokie sumy ubezpieczenia,
– niska składa miesięczna,
– szeroki zakres ochrony,
– możliwość ubezpieczenia małżonka i dzieci,
– kontynuacja ubezpieczenia NNW indywidualnie.

Biura ubezpieczeniowe w Kielcach,
ul. Warszawska 161,
tel. 500 213 595

Formularz kontaktowy >>

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false”]

Zobacz gdzie mieści się nasze biuro: Mapa >>

Ubezpieczenia indywidualne NNW z sumą ubezpieczenia w przypadku śmierci mogą występować w pakietach:
– dla pojedynczej osoby (singiel),
– dla dwojga czyli małżonków (partnerów)
– dla całej rodziny (rodzice z dziećmi),
– dla seniora 55+,
– oraz VIP czyli wysoka suma ubezpieczenia w przypadku śmierci,

Ubezpieczenia grupowe w Kielcach można zawierać za pośrednictwem agenta ubezpieczeniowego w firmach PZU, Warta, Generali, Ergo Hestia, Compensa, Allianz, InterRisk, Wiener, Proama, HDI, AXA Direct, UNIQA, TUZ, BTA, Concordia, Link4. W każdej z wymienionych firm pakiet ubezpieczeń pracowniczych jest zróżnicowany i cechuję odrębną ofertą z sumą ubezpieczenia w przypadku śmierci.

logo

W ubezpieczeniach grupowych pracowniczych można wyraźnie wyróżnić pakiety w ramach umowy podstawowej i dodatkowej:
– pakiet zdrowotny,
– pakiet wypadkowy,
– pakiet szpitalny,
– pakiet rodzinny,

Umowa podstawowa obejmuje swoim zakresem śmierć w każdej sytuacji nie zależnie od przyczyny. Ta część pakietu zabezpieczą życie rodziny w przypadku śmierci ubezpieczonego.

Pakiet zdrowotny zabezpiecza pracownika w przypadku powstania ciężkiej choroby, miedzy innymi zawału, udaru, nowotworu (raka) pełna lista chorób jest podana w warunkach ogólnych OWU.

Pakiet szpitalny obejmuje sytuacje w której pracownik potrzebuje fachowej opieki w szpitalu w wyniku choroby lub wypadku łącznie z operacjami.

Pakiet wypadkowy to najszerszy zakres ochrony dla pracownika a jednocześnie najczęściej pojawiające się urazy w zakładzie pracy. Zakres jest większy w przypadku wypadku komunikacyjnego, komunikacyjnego w drodze do pracy, niezdolności do pracy, inwalidztwa, złamania i zwichnięcia.

Pakiet rodzinny w ramach takiego rozwiązania ubezpieczony może być małżonek lub dzieci pracownika. Popularny zakres ochrony rodziny to: urodzenie dziecka, śmierć rodzica, śmierć małżonka, pobyt w szpitalu dziecka lub małżonka, poważne zachorowanie dziecka i małżonka.

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie grupowe? Wystarczy zadzwonić do naszego biura w Kielcach które mieści się na ulicy Warszewskiej 161. Przygotujemy atrakcyjną ofertę dla danej grupy pracowników.

Najczęściej zadawane pytania w internecie:
– ubezpieczenia grupowe pracowników,
– ubezpieczenie grupowe ile osób,
– pzu ubezpieczenie grupowe stawki,
– grupowe ubezpieczenie na życie pzu,
– ubezpieczenie grupowe ranking,
– ubezpieczenie grupowe pzu tabela wypłat,
– ubezpieczenie grupowe pzu odszkodowanie,
– ubezpieczenie grupowe co obejmuje,

Podobne Wiadomości: