Mercedes ML tanie ubezpieczenie OC

W której firmie ubezpieczeniowej będzie najniższa składka OC za Mercedesa ML 2003r 3,2 benzyna 160 KM. Przy maksymalnych zniżkach i bezszkodowej jedzie w ciągu ostatnich sześciu latach, pod warunkiem że kierowca ma skończone 25 lat i prawo jazdy dłużej niż 3 lata. Składka za obowiązkowe OC na mercedesa nie powinna być wysoka w stosunku do pojemności silnika.

logo
Samochód terenowy: Mercedes ML 2003r, silnik benzyna 3,2 litra, moc 160 KM. Zarejestrowany powiat Kielce, gmina Maslów, 60% zniżki, bezwypadkowa jazda, kierowca 27 lat.

Kalkulacja składki OC (ochrona zniżki od stłuczki)

AXA – 618 zł
HDI – 679 zł
PZU – 725 zł
Compensa – 809 zł
InterRisk – 893 zł
Allianz – 1019 zł
Link4 – 1042 zł
Copmensa – 1900 zł

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false”]

Kierowca bezszkodowy 60% zniżki.

Powyższe składki za OC na Mercedesa mogą się różnić dla każdego kierowcy będą na różnym poziomie. Obowiązkowe OC w Kielcach lub powiecie na samochody terenowe z dużym silnikiem nie powinny być wysokie, przy pełnych zniżkach za bezszkodową jazdę w ciągu ostatnich 5-6 lat. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem ubezpieczeniowym w Kielcach aby przedstawić propozycję korzystnego ubezpieczenia OC i AC Autocasco na samochody nowe i używane

OC Mercedes i AC Autocasco

Dobrowolne ubezpieczenie AC Autocasco od stłuczki, kolizji lub kradzieży auta. Zabezpiecza finansowo właściciela auta gdy samochód ulegnie wypadkowi lub w przypadku kradzieży. Firma ubezpieczeniowa wpłaci odszkodowanie właścicielowi samochodu za poniesione straty finansowe.

Prezentowane składki za obowiązkowe ubezpieczenie OC nie są ofertą.

Adres do biura w Kielcach
ul. Warszawska,
tel. 500 213 595

Zobacz gdzie mieści się nasze biuro: Mapa >>