dom i mieszkanie

Ubezpieczenie Mieszkania i Domu Kielce

Szeroka oferta w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym na dom i mieszkanie w różnych wariantach i opcjach, w PZU, Warcie, Generali, HDI, Ergo Hestia, Allianz, Wiener, InterRisk, Link4, AXA Direct, Compensa, Proama, MTU, UNIQA, TUZ, BTA. Dla mieszkania w Kielcach łatwo wybrać ubezpieczenie, dla domu jednorodzinnego sytuacja może być kłopotliwa ze względu na bardzo rozbudowaną ofertę z wieloma opcjami o których napiszemy w innym artykule.

Ubezpieczenie swojego auta to obowiązek lecz ubezpieczenie mieszkania lub domu to już zależy od indywidualnych potrzeb ponieważ nie należy do obowiązkowych ubezpieczeń. Nie mniej jednak zabezpieczyć swój najcenniejszy majątek w którym mieszka się należy z szczególnością dbałością. Większość towarzystw ubezpieczeniowych oferuje zakres podstawowy od ognia i innych zakażeń losowych plus pozostały zakres który zabezpiecza majątek w środku i różnych zdarzeń.

logo

Ubezpieczenie mieszkania w Kielcach

W takiej nieruchomości jak mieszkanie w bloku również trzeba chronić swój majątek o wszelkich zdarzeń losowych, często ubezpieczamy mury i ruchomości które znajdują się w środku mieszkania od pożaru czyli zdarzeń losowych a zapominamy o naszym rzeczach które znajdują się w środku które również mogą być zniszczone przez pożar lub zrabowane w wyniku kradzieży.

tel. 500 213 595
Kielce, ul. Warszawska – adres naszego biura

Formularz Kontaktowy >>

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false”]

Ubezpieczenie domu w Kiecach

Nasza nieruchomość dom lub mieszkanie nie musi koniecznie znajdować się w Kielcach może być w dowolnej miejscowości poza Kielcami w okolicznych gminach lub w dowolnym rejonie Polski. Dom również ubezpieczamy w podstawie od pożaru i zdarzeń losowych które są niezależne od nas, tutaj częściej pojawia się chęć ubezpieczenie rzeczy w środku domu i zewnątrz czyli na terenie posesji którą zamieszkujemy. Działamy na szerszym obszarze poza Kielcami w gminach i miejscowościach: Masłów, Ciekoty, Leszczyny, Klonów, Mąchocice, Wiśniówka, Kajetanów, Zagnańsk, Miedziana Góra, Mniów, Łączna, Strawczyn, Sitkówka Nowiny, Bodzentyn, Górno, Bęczków, Krajno, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Bieliny, Łagów, Łopuszno, Strawczyn, Morawica, Nowa Słupia, Piekoszów, Raków.

Podstawowy zakres ubezpieczenie nieruchomości domu lub mieszkania jako elementy stałe i ruchomości domowe:
– ogień, pożar,
– naturalne zdarzenia losowe,
– kradzież,
– zalanie,
– powódź,
– przepięcia,
– wandalizm,
– assistance
– stłuczenia

Ogień: pożar, wybuch, implozja, uderzenie pioruna, akcja ratownicza, upadek statku powietrznego, uderzenie pojazdu, uderzenie fali ponaddźwiękowej, dym i sadza, katastrofa budowlana, akcja ratownicza.
Naturalne zdarzenia: silny wiatr, grad, lawina, trzęsienie ziemi, tąpnięcie, zapadanie i osuwanie się ziemi, upadek drzew i budowli, śnieg i lód, pękanie na skutek mrozu, deszcz
Assistance: usługi informacyjne, concierge, assistance medyczny oraz w miejscu ubezpieczenia: assistance techniczny i RTV/AGD/PC
Zalanie: zalanie, koszty poszukiwania przyczyny szkody, zalanie m.in. wskutek: awarii lub uszkodzenia przewodów, instalacji lub urządzeń sieci m.in. wodociągowej, kanalizacyjnej, grzewczej,
przerwy w dopływie prądu, awarii lub uszkodzenia m.in. pralki, zmywarki, urządzeń chłodniczych.
Powódź: bezpośrednie zalanie terenu na skutek: nadmiernych opadów atmosferycznych, spływu wód po zboczach lub stokach na terenach górzystych lub pofałdowanych, ochrona z tytułu powodzi obejmuje również pomieszczenia przynależne poniżej parteru oraz mienia w nich się znajdującego.

Szczegółowy zakres odpowiedzialności danego towarzystwa ubezpieczeniowego w zakresie ubezpieczenia mieszkania lub domu jest zawarty w OWU Ogólne Warunki Ubezpieczenia.