oc kielce

Ubezpieczenia OC AC Kielce Autocasco

Najtańsze OC komunikacyjne w Kielcach, zawsze porównujemy wszystkie oferty i wybieramy najtańszą. AC Autocasco zabezpieczy Cie od przykrych zdarzeń które mogą pojawić się na drodze, na parkingu lub pod domem. Ubezpieczenie możemy zaproponować w kilkunastu firmach takich jak: Warta, Generali, PZU, HDI, Ergo Hestia, Allianz, Wiener, InterRisk, Compensa, Proama, MTU, Link4, AXA Direct, UNIQA, Concordia, You Can Drive, TUZ, BTA. Zapraszamy do naszego biura w Kielcach gdzie przygotujemy najlepsze AC Autocasco na wybrany model samochodu.

logo

Ubezpieczenia OC

Należy do ubezpieczeń obowiązkowych wynikających z mocy ustawy, każdy pojazd silnikowy zarejestrowany powinien posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Za brak posiadania takiego ubezpieczenia grożą wysokie kary nakładane z UFG Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Jeśli szukasz taniego OC lub dobrego AC Autocasco w Kielcach zadzwoń do nas lub odwiedź nasze biuro.

Tel. 500 213 595
ul. Warszawska,  osiedle Uroczysko

Formularz Kontaktowy >>

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false”]

Ubezpieczenie AC Autocasco

AC Zalicza się do ubezpieczeń dobrowolnych, może być również połączone z obowiązkowym OC czyli występować w pakiecie lub samodzielnie jako odrębne ubezpieczenie auta. Autocasco charakteryzuje się tym że zwiększa bezpieczeństwo naszego auta od różnych zdarzeń które mogą pojawić się w wyniku użytkowania na drodze lub postoju na parkingu czy w garażu.

Każe ubezpieczenia OC i AC można rozszerzyć o dodatkowe opcje, czyli zwiększyć bezpieczeństwo samochodu lub kierowcy z pasażerami.

OC Komunikacyjne:
– NNW wypadkowe dla kierowcy i pasażerów,
– Assistance holowanie po wypadku i awarii,
– Ochrona zniżki w przypadku pojawienia się stłuczki,
– Opony
– Szyby
– Zielona Karta,

AC Autocasco można rozszerzyć:
– NNW wypadkowe
– Szyby w aucie
– Assistance holowanie w różnym limitem kilometrów,
– Ochrona zniżki

AC Autocasco może występować w kilku wariantach:
– naprawa auta w ASO, warsztacie partnerskim, na kosztorys (wycena)
– z udziałem własnym w szkodzie lub bez,
– z liczoną amortyzacją części lub bez,
– części oryginalne lub zamienniki,
– pełne AC lub MiniAC również w kilku wariantach.

Ubezpieczenia OC AC Kielce Autocasco – pomagamy przy wystawieniu nowych ubezpieczeń lub przygotowania kontynuacji polisy z poprzedniego roku. W naszym zakresie działania są również okoliczne miejscowości wokół Kielce i sąsiadujące gminy: Zagnańsk, Łączna, Bodzentyn, Klonów, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Bieliny, Górno, Leszczyny, Bęczków, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Strawczyn, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Piekoszów, Pierzchnica, Raków, Sitkówka Nowiny, Strawczyn.