assistance holowanie

Assistance Kielce z OC i AC

Holowanie samochodu na drodze w sytuacji gdy nasze auto odmówi posłuszeństwa lub dojdzie w kolizji z innym pojazdem. Sytuacji może być więcej kiedy można skorzystać z bezpłatnej pomocy holowania gdy auto popsuje się na drodze daleko od domu. Warto zwrócić uwagę na zakres obowiązujący w Polsce i zagranicą.

Bezpłatne Holowanie

Kiedy możemy skorzystać bezpłatnie z pomocy drogowej?
– jeśli jesteśmy poszkodowani w kolizji z innym autem,
– jeśli mam do OC lub AC wykupiony assistance,

Często firmy ubezpieczeniowe wraz z OC oferują darmowy Assistance, który zapewnia pomoc w formie holowania po wypadku dla sprawcy i poszkodowanego. Dodatkowo wraz z taką usługą możemy skorzystać z dowozu paliwa lub wymiany opony, przy holowaniu auta po wypadku mogą być ograniczenia w formie limitów kilometrów.

Adres do bura:
ul. Warszawska, 25-547 Kielce
tel. 500 213 595
Formularz kontaktowy >>

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false”]

logo

Holowanie auta za dopłatą w Assistance.

Do swojego ubezpieczenia OC lub AC można dokupić holowanie po wypadku, gdy jesteśmy sprawcą lub w przypadku awarii naszego auta na drodze. Dokładny zakres usługi zawsze jest ujęty w OWU warunkach ogólnych ubezpieczenia. Decydujący czynnik o wyborze warianty to ilość dostępnych kilometrów.
– 100 km
– 150 km
– 200 km,
– 400 km
– bez limity w Polsce.

Assistance za granicą Polski

Holowanie samochodu za granicą w przepadku wyjazdy na wczasy lub pobytu służbowego. W przypadku świadczenia usługi poza granicami Polski limity holowanie obowiązują inne, co ważne trzeba zwrócić uwagę na wiek samochodu jest to główne ograniczenie które wynosi 10 lat, 15 lat lub 18 lat w zależności od wybranego pakietu w danej firmie ubezpieczeniowej. Zakres terytorialny Polska i Europa, okres na 7 dni, 15 dni, 30 dni, lub roczne zawierane wraz z OC lub AC.

Assistance zakres w Polsce i zagranicą (Europa)

– naprawa uszkodzonego samochodu na miejscu awarii lub wypadku,
– holowanie samochodu po wypadku lub awarii,
– pomoc przy zmianie koła,
– transport pasażerów i kierowcy,
– wynajem samochodu zastępczego,
– zorganizowanie i opłacenie noclegu dla pasażerów i kierowcy,
– dostarczenie paliwa,
– parkowanie samochodu,
– odbiór pojazdu,
– złomowanie auta,
– transport zwłok,
– pomoc medyczna,

Assistance w podróży
Posiadanie takiego ubezpieczenia gwarantuje komfort udanego odpoczynku lub wyjazdu służbowego. Świadomość posiadania takiej ochrony na drodze podróżujemy spokojniej i bezpieczniej, nie martwiąc się gdy auto legnie awarii o pomoc holowania lub zakwaterowania dla wszystkich pasażerów.