szkolne wypadkowe

NNW Szkolne dla dziecka – Kielce

Ubezpieczenie NNW szkolne to polisa przygotowana dla dziecka, może być zawarta w ramach grupowego ubezpieczenia dla całej szkoły lub indywidualnie na prośbę rodzica. Urazy i potłuczenia w szkole zdarzają się bardzo często nie koniecznie musi to być na zajęciach lekcji wychowania fizycznego. Jest to zdarzenie nieprzywidziane i nie z winy dziecka dlatego nazywa się go nieszczęśliwym wypadkiem. Najczęstsze urazy to kończyny dolne (nogi) kończyny górne (ręce) i głowa, w wyniku upadku waśnie te części ciała ulegają najczęstszym urazom.

Czy NNW szkolne jest obowiązkowe?
Zakres ubezpieczenia oraz ile kosztuje?
Gdzie obowiązuje ubezpieczenie NNW szkolne?
W jakiej firmie można ubezpieczyć dziecko?

Adres biura w Kielcach,
ul. Warszawska
tel. 500 213 595

Formularz kontaktowy >>

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false”]

Zobacz gdzie mieści się nasze biuro w Kielcach: Mapa >>

Ubezpieczenia szkolne nie są obowiązkowe. Każdy z rodziców sam podejmuje decyzje w której firmie chce ubezpieczyć swoje dziecko. Szkoła lub dana placówka edukacyjna może zaproponować ubezpieczenia grupowe dla dzieci ale nie może zmuszać lub nakłaniać rodziców do uczestnictwa. W Kieleckich szkołach jest podobnie, za odmowę w ubezpieczeniu grupowym w danej szkole nie ma żadnych konsekwencji i nie jest wymagane podpisywanie żadnych oświadczeń.

W jakiej firmie ubezpieczyć dziecko szkolne od wypadków NNW? Każdy z rodziców decyduje samodzielnie o wyborze firmy ubezpieczeniowej. Najpopularniejsze to Compensa, Generali, Warta, Aviva, Link4, Allianz, InterRisk, Proama, Winer, AXA, każda firma działająca na rynku również w Kielcach posiada w swojej ofercie takie rozwiązanie dla placówek szkolnych, dedykowane dla dzieci i nauczycieli.

Gdzie obowiązuje NNW szkolne? Zakres ubezpieczenia tak jest przygotowany a chronić dzieci nie tylko w szkole ale i poza lekcjami w domu, na wczasach, na prywatnych zajęciach, ale również podczas wakacji kiedy dziecko nie uczestniczy w zajęciach szkolnych. Ochrona działa całą dobę o kresie czasowym który jest podany w umowie ubezpieczeniowej.

Ile kosztuje NNW szkolne? Cena ubezpieczenia wypadkowego dla dziecka może zaczynać się od 35 zł, uzależnione jest to od zakresu ochrony i wybranej firmy. Im wyższa składka tym większe sumy ubezpieczenia za uszczerbki na zdrowiu i pobyt w szpitalu.

Zakres Ubezpieczenia NNW szkolnego – przykład:

– śmierć dziecka w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
– śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego, zawału serca lub udaru mózgu,
– śmierć rodzica lub opiekuna prawnego,
– trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadku komunikacyjnego,
– zawału serca lub udaru mózgu,
– złamanie kości,
-oparzenie lub odmrożenie ciała,
– pobyt w szpitalu dziecka (dzienne świadczenie)
– operacja chirurgiczna
– interwencja lekarska (medyczne assistance),
– zatrucie dziecka – gazem, oparami, substancjami chemicznymi,
– porażenie prądem,
– wstrząśnienie mózgu,
– amputacja kończyny.
– Rehabilitacja,
– pogryzienie przez zwierzęta,
– czasowa niezdolność do nauki,
– osierocenie dziecka,

NNW szkolne zawierane jest u agenta ubezpieczeniowego za pośrednictwem szkoły, przedszkola lub osobiście w naszym biurze w Kielcach na ulicy Warszawskiej 161

Ile skosztuje polisa NNW dziecka w szkole?
Zadzwoń do nas przygotujemy akcyjna ofertę.
Tel. 500 213 595

logo

Podobne Wiadomości: