oc zakład kosmetyczny

Ubezpieczenie OC dla Salonu Kosmetycznego

Atrakcyjna oferta ubezpieczenia OC zawodowego i majątku dla zakładów kosmetycznych w Kielcach i pobliskich miejscowościach. Jeśli potrzebujesz ubezpieczyć swój salon (gabinet kosmetyczny) odwiedź nasze biuro w Kielcach lub zdzwoń, przygotujemy odpowiednie ubezpieczenie.

Praca kosmetyczki podobnie jak fryzjera wiąże się z pewnym ryzykiem zawodowym, a mianowicie podczas wykonywania swoich czynności może dojść do wyrządzenia krzywdy drugiej osobie. Najcięższe przypadki to zakażenie ciężkimi chorobami takimi jak wirusem HIV lub wirusowe zapalenie wątroby WZW. Lżejsze popularne przypadki to ukłucie, poparzenie, skaleczenie, przeniesienie choroby skóry, sytuacje mogą być różne i oczywiście roszczenia osoby pokrzywdzonej mogą być zasadne.

Adres naszego biura w Kielcach,
ul. Warszawska
tel. 500 213 595

[gravityform id=”5″ title=”false” description=”false”]

Zobacz gdzie mieści się nasze biuro: Mapa >>

Ubezpieczenie OC zawodowe kosmetyczki to tylko jeden element polisy, równie ważne jest ubezpieczyć majątek w którym wykonywana jest praca. Salon kosmetyczny może mieścić się we własnym lokalu (budynku) lub wynajmowanym, dlatego taką nieruchomość warto ubezpieczyć od pożaru i innych zdarzeń losowych. Poza samym lokalem można rozszerzyć ochronę:
– nakłady inwestycyjne,
– wyposażenie,
– towary,
– gotówka,
– oszklenia i szyby,
– sprzęt elektroniczny,
– kradzież i włamanie,

Jakie ubezpieczenie powinna mieć kosmetyczka.

– OC zawodowe w związku z prowadzeniem salonu kosmetycznego,
– OC z tytułu przeniesienia chorób zakaźnych i zakażenia również HIV i wirusami hepatotropowymi powodującymi WZW,
– OC w związku z wynajmowaniem lokalu użytkowego (- najemcy nieruchomości)
– Ubezpieczenie własnego majątku jako lokalu lub budynku,
– OC pracodawcy,

Ubezpieczenie dla Kosmetyczek jest bardzo popularne w ostatnim czasie w związku z pewnymi wymogami prawnymi które obowiązują oraz coraz większą ilością osób które ubiegają się o odszkodowanie z wyrządzone krzywdy.

Ile kosztuje takie ubezpieczenie dla kosmetyczki?
Czy ubezpieczenie salonu kosmetycznego jest drogie?

Koszt ubezpieczenia OC zawodowe może kształtować się w przedziale od 120 do 300 zł w zależności jak wysoką sumę ubezpieczenia przyjmujemy, dodatkowo można doliczyć wartość majątku i wyposażenia który podany był wcześniej. Składka do zapłaty za kompleksowe ubezpieczenie salonu kosmetycznego w Kielcach jest niska w stosunku do generowanego obrotu lub zysku. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem ubezpieczeniowym w celu przygotowania korzystnej oferty.

logo firmy

Podobne wiadomości: